Zespół

NZOZ Centrum Stomatologii to zgrany i doświadczony zespół z wieloletnim stażem pracy.
Aby zadowolić wszystkich pacjentów i sprostać Państwa najwyższym wymaganiom rozwijamy się prężnie, podnosimy Nasze kwalifikacje i poszerzamy Naszą ofertę, pracując na wysokiej klasy sprzęcie. Zapraszamy wszystkich pacjentów, bez względu na wiek, którzy chcą i powinni ze względów zdrowotnych podjąć leczenie stomatologiczne.

Lekarz stomatolog Ewa Dąbek

Założycielka Centrum stomatologii, z gabinetem związana od 1995 r. to dzięki niej znajdziecie tu Państwo unikalny sprzęt najwyższej technologii oraz jak najbardziej fachową pomoc w każdym zakresie stomatologii. Pani dr nieustannie podnosi swoje kwalifikacje kształcąc się w najlepszych ośrodkach w kraju. Dowodem tego są dyplomy i certyfikaty, a przede wszystkim setki zadowolonych i wracających do gabinetu nawet po latach pacjentów!

CERTYFIKATY

Zarezerwuj wizytę online

Lekarz stomatolog Aleksandra Cygon

Absolwentka ŚUM w Katowicach na oddziale lekarsko - dentystycznym. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyce. Perfekcjonistka w swoim zawodzie, z dokładnościa najnowszej generacji lup dba o szczegóły w każdej dziedzinie stomatologii. Odbyła liczne kursy i praktyki dzięku czemu ciągle podwyższa swoje kwalifikacje. Ceni sobie estetykę na najwyższym poziomie. 
Prywatnie miłośniczka narciarstwa i pasjonatka dobrej kuchni. 

CERTYFIKATY

Zarezerwuj wizytę online

Chirurg stomatolog Małgorzata Szpunar

CERTYFIKATY

Zarezerwuj wizytę online

Lekarz stomatolog Urszula Gubas

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2011 roku. Praca stanowi jej pasję, dlatego cały czas kształci się uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach, czytając fachową literaturę. W leczeniu priorytetem jest dla niej indywidualne podejście i kompleksowe leczenie każdego pacjenta: od chirurgii po stomatologię zachowawczą i najnowocześniejsze rozwiązania protetyczne. Stara się zawsze być uśmiechnięta i dba aby leczenie przebiegało w luźnej i bezbolesnej atmosferze.

CERTYFIKATY

Zarezerwuj wizytę online

Lekarz stomatolog Karolina Majewska

Zarezerwuj wizytę online

Rejestratorka medyczna  Jadwiga Bartko

CERTYFIKATY

Rejestratorka medyczna  Danuta Jabłońska

Asystentka stomatologiczna Karolina Bartko

CERTYFIKATY

Higienistka  stomatologiczna Monika Skowronek

CERTYFIKATY

Posiadamy ważny kontrakt

z Narodowym Funduszem Zdrowia

Naszym pacjentom udostępniamy

darmowe łącze WiFi

W NZOZ Centrum Stomatologii

zapłacisz kartą

© 2020 Copyright by:
NZOZ Centrum Stomatologii
41-103, Siemianowice Śląskie
Pl. Bohaterów Września 1
Pon. - Pt.: 9.00 - 20.00
Sobota: 9.00 - 15.00
Projekt i wykonanie:
premiummed.pl